Switch mini GBIC HP PROCURVE SX-LC

Switch mini GBIC HP PROCURVE SX-LC

14.535,00 din.

Sve cene su sa uračunatim PDV-om i nema dodatnih troškova.
  • Opis
  • Tehnička dokumentacija
  • Komentari

  • Opis
  • 1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only, 62.5125 µm or 50125 µm (corecladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISOIEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;

proba

Srodni proizvodi

Poštovani posetioci, cene na našem sajtu su iskazane u dinarima. Porez je uračunat u cenu. Imajte u obzir da je internet prodaja i da se ponuda na sajtu ne ažurira u realnom vremenu, moramo prethodno proveriti dostupnost naručene robe. Nakon narudžbine kontaktiraće Vas komercijalista. Uplata i realizacija se vrše isključivo posle potvrde komercijaliste! Trudimo se da prikazan sadržaj bude proveren, da artikli imaju tačne nazive i detaljne specifikacije da bi Vam se olakšala kupovina. Ne možemo garantovati za potpunu tačnost sadržaja i pozivamo Vas da nas kontaktirate ukoliko postoji neka dilema u procesu kupovine.
Tel: +381 (0)18 514416

Copyright © 1999-2017 by TiCo computers. Sva prava zadržana.



Kategorije Pogledaj sve